0212 549 70 91 - 92
Askan Mühendislik Makina
12 Kalay Bronz

12 Kalay Bronz, kimyasal bileşik maddedir. Alaşımında kalay bulunan Bronz alaşım 12 Kalay Bronz olarak adlandırılmaktadır. 12 kalay bronz bileşen özellikleri arasında en belirgin olan korozyona karşı dayanım kazanmasıdır. Savunma sanayinden gıda sanayine kadar kullanılan kalay bronz alaşım maddesi kavitasyona karşı güvenlidir.

 12 Kalay Bronz Ne Demektir?

 Kimyasal elementler arasında olan kalay ve bronz iki ayrı element iken oranından kalay alaşımı eklenerek 12 kalay bronz denilen alaşım üretilmektedir. Kimyasal formülü CuSn12 dir. Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen 12 kalay bronz alaşım maddesi sert ve dayanıklıdır. Kavitasyon hasarlarına ve darbelere karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir.

 Kullanıldığı alanlarda büyük tonajlı yüklere dayanımlı, korozyona karşı mukavemet gücü yüksektir. 12 kalay bronz maddesi ihtiyaçlarınızı www.askanmakina.com.tr ile temin edebilirsiniz. 7/24 sipariş verebilir, en kısa sürede adresinizde teslim alabilirsiniz. Kimyasal bileşen bir madde olarak üretimi sürekli döküm şeklinde yapılmaktadır. Alaşımında kalay bulunan Bronz alaşım 12 kalay bronz olarak adlandırılmaktadır. 12 kalay bronz bileşen özellikleri arasında en belirgin olan korozyona karşı dayanım kazanmasıdır.

 12 Kalay Bronz Kullanım Alanları

 Yüksek dayanım gücüne sahip, üretim özellikleri bakımından yüksek kalite kimyasal bileşen olan 12 kalay bronz pek çok alanda kullanılmaktadır. Lama, çubuk ve boru şeklinde üretilmektedir. Hayati öneme sahip savunma sanayinden, gıda sanayi, uçak sanayi, makine sanayi ve medikal sanayide güvenle kullanılmaktadır. Ancak metal ürünler satın alımında azami özen gösterilmesi gerekmektedir. Üretim ve satıcı firma güvenliği, ürünün satış sonrası desteğin devam edip etmeyeceği çok önemlidir. Bu nedenle kurumsal kaynaklı firmalarla çalışmak en doğru yaklaşım olacaktır. Bu konuda en doğru adres Askan Makina olarak çalışmaktadır.

 Askan Makina 

 Askan; 2014 yılında kurulan bir Mühendislik firmasıdır. Kuruluş amacı sanayi sektörüne malzeme tedariki sağlamak ve üretim faaliyetlerinde bulunmaktır. Kuruluşundan bu güne yurt dışından ithal ürünleri Türk kullanıcısına ulaştırmaktadır. Sfero pik ve çelik ürün satışı yaparak çalışmalarını sürdürmektedir. Sanayi sektördeki ürün açıklarına hızla cevap verebilecek kapasitede stoklarını hazır bulundurmaktadır. Ticari faaliyetlerine dijital ortamdan da devam eden www.askanmakina.com.tr size en yakın tedarikçinizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Sfero Döküm Pik Döküm